Ubytování

Na dovolené je potřeba si především dobře odpočinout. Víme, že kvalitní postelí a útulným pokojem to začíná. Nabízíme dvoulůžkové, tří- i čtyřlůžkové pokoje, menší apartmán s kuchyňkou pro rodinu i větší pro celou partu. Většinou s koupelnou, pro několik dvoulůžkových pokojů máme koupelnu společnou. Celkem ubytujeme 22 hostů v pokojích dle vaší volby a až 8 v samostatném apartmánu.   

Naši hosté mají obzvláště rádi příjemný, uzavřený areál kolem našeho penzionu. Vaše děti si mohou v bezpečí hrát u bazénu nebo na hřišti, na dohled od stinného posezení kolem grilu pro vás a vaše přátele   

Rádi vám uvaříme snídani, večeři, nebo poskytneme polopenzi v naší hospůdce. Umíme také uspořádat menší oslavu nebo svatbu třeba pro 30 hostů. Naše učebna vám poskytne zázemí pro kurz i sportovní akci. Rádi k nám jezdí hosté na jógové víkendy, taneční kurz, nebo wellness víkend s kurzem kosmetiky. Hodně využívaný je náš vlastní tenisový kurt. Máme i uzamykatelnou garáž na kola, ping-pong a kulečník. Samozřejmostí už je dnes wi-fi po celém domě.